Brillant Ring
Weißgold 585, drei Brillanten, zus. ca. 0,90 ct, RW 56, 7,7 g, GebrauchsspurenøG7
09.01.2017 - 15:39
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 09.01.2017 - 15:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 03.01. - 09.01.2017 |