Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,65 ct
Gold/Weißgold 585, RW 52,5, Breite ca. 12 mm, 11,6 g, Diamanten mit OberflächenmerkmalenøG12
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
20.09.2022 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.09.2022 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |