Diamantbrosche zus. ca.0,65 ct
Gold ca. 580, Platin kombiniert, Altschliff- und Achtkantdiamanten, österr. Amtspunze 1872-1922 abschraubbare Broschierung, 4,8 gøg5
29.09.2022 - 12:38
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Podzimní aukce, šperky a hodinky |
Datum: | 29.09.2022 - 12:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |