Altschliffdiamant Ring ca. 0,35 ct
Gold ca. 580, RW 57, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,6 gøg4
29.09.2022 - 11:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Podzimní aukce, šperky a hodinky |
Datum: | 29.09.2022 - 11:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |