Solitärring
Weißgold 585 Brillant ca.0,55 ct RW 59 6,1 g øG6 Gebrauchsspuren
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
29.09.2022 - 11:49
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Solitärring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2022 - 11:49 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 22.09. - 29.09.2022 |