Herbert Breiter *
(Landeshut 1927-1999 Salzburg) Salzburg - Mönchsberg monogrammiert HB, Öl auf Sperrholzplatte, Bildausschnitt 61 x 81 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.09.2022 - 15:26
- Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Herbert Breiter *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.09.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-