Monogrammist 19. Jhdt.
"Pfeifenraucher", monogrammiert K. P.?, Öl auf Holz, Ausschnitt 21 x 15 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:33
- Vyvolávací cena:
Monogrammist 19. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:33 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |