Philipp Janowitz
(Deutschland um 1900) "Winterliche Bachlandschaft", signiert PH Janowitz, Aquarell auf Papier, 24,5 x 35,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:58
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Philipp Janowitz
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |