Christoph Hinterhuber *
(Innsbruck 1969 geb.) "www. nichts. org", revers signiert C Hinterhuber, datiert 2004, Farbsiebdruck, 50 x 60 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Christoph Hinterhuber *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |