Radierung
in der Platte signiert Dali, Plattengröße 17 x 12,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:04
- Vyvolávací cena:
Radierung
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:04 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |