Heinz Stangl *
(Wien 1942-2008) "Hydra", Radierung, Plattengröße 27 x 24 cm, Passepartout, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Heinz Stangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |