Maler 20. Jhdt.
"Hütte in den Bergen", Öl auf Holz, 11 x 15,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:44
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |