Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) "Vogelgeburt", signiert Attersee, schwer leserlich datiert 99?, druckgrafische Mischtechnik (Lithografie, Serigrafie), die Nr.66/95, Blattgröße 70 x 49,5 cm, ohne Rahmen, an den Rändern partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-