Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Offsetdruck, handsigniert Ernst Fuchs, 57 x 43 cm, gerahmt, verglast, Rahmen und Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:18
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-