Aleksandar Visantini*
(1958 geb. Jagodina) "Iris", revers signiert, datiert 04, Acryl auf Leinwand 70 x 50 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 12:13
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aleksandar Visantini*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 12:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |