Künstler 19. Jhdt.
Landschaft mit Ruine und BErgbauer, Öl auf Leiwnand, 78x 64 cm, gerahmt,
26.09.2022 - 10:15
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.09.2022 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |