Künstler 20. Jh.
"Wanddekoration" Metall, ca. 34 x 35 cm, monogrammiert "BR" auf Holzplatte montiert
26.09.2022 - 10:01
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Künstler 20. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.09.2022 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |