Loser Altschliffbrillant 5,67 ct
N/SI2, in plombierter Kunststoffbox, Dorotheumsgutachten von 2022øx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
05.10.2022 - 14:50
- Dosažená cena: **
EUR 35.522,-
- Vyvolávací cena:
EUR 17.000,-
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Diamonds Only |
Datum: | 05.10.2022 - 14:50 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)