Diamantring
Gold Weißgold 585, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,45 ct RW 55, 8,7 g øg9
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
06.10.2022 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Diamantring
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.10.2022 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Paul Flora *
- Philippus I. 244-249
- Kulturperlen Brillant Rubin Anhänger Fächer