Altschliffbrillantsolitär
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant 0,17 ct (graviert), RW 55, 2,5 gøg3
06.10.2022 - 10:10
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Altschliffbrillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.10.2022 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |