Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "südländische Dorfansicht", Signaturstempel "R. Ullik", Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 45 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
10.10.2022 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |