Künstler um 1800
Adlitzgraben(?) mit Wasserfall, Öl auf Papier auf Leinwand, 32 x 25 cm, gerahmt,
10.10.2022 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |