Karl Ludwig Prinz
(Wien 1875-1944) Herbstwald, signiert K. L. Prinz, Öl auf Leinwand auf Holz, 48 x 37 cm, gerahmt,
10.10.2022 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Karl Ludwig Prinz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 10.10.2022 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |