Collant Anhänger
Weißgold 585 tlw vergoldet, Brillant ca. 0,10 ct, 7,8 g øg8 WARE AUS PRIVATBESITZ
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
10.10.2022 - 11:57
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Collant Anhänger
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 10.10.2022 - 11:57 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 4.10. - 10.10.2022 |