Erwin Wurm *
(Bruck/Mur 1954 geb.) Kopf, signiert: Wurm, datiert: (19)81, betitelt, Collage-Mischtechnik mit Bleistift und Aquarell auf Papier, ca. 32,3 x 26,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
08.11.2022 - 13:16
- Dosažená cena: **
EUR 3.840,-
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Erwin Wurm *
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 08.11.2022 - 13:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 08.11.2022 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.200,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-