J. Wastler
Ende 19. Jahrhundert "Dürnstein, Stadttor", Aquarell, ca. 39 x 29 cm, signiert, J. Wastler 1894, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
19.10.2022 - 15:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
J. Wastler
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 15:24 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |