Altschliffdiamantdamenring zus. ca. 0,70 ct
Gold 580, Platin, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 3,3 g,
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
19.10.2022 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 15:04 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |