Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Ohne Titel, handsigniert: Kubin, Lichtdruck auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 29,5 x 22 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.10.2022 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.10.2022 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: