Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Winckelmann versucht Casanova, handsigniert: Hrdlicka, datiert: 1968, nummeriert: 65/99, betitelt, Radierung, Passepartout-Ausschnitt ca. 22 x 29,3 cm, gebräunt, verglast, gerahmt, WVZ Levin 213
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.10.2022 - 15:23
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.10.2022 - 15:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-