Robert Voit (Foit) *
(Graz 1889-1963, Studium an der Landeskunstschule Graz) "Edelschrott/Weststeiermark" handsigniert Rob. Foit, Öl auf Karton, Bildausschnitt 27,5 x 33 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.10.2022 - 15:20
- Vyvolávací cena:
Robert Voit (Foit) *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.10.2022 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |