Altschliffbrillantsolitär ca. 0,5 ct
Gold 585, RW 63, 3,8 gøG4
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
04.06.2017 - 20:56
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Gold 585, RW 63, 3,8 gøG4
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 04.06.2017 - 20:56 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 19.05. - 04.06.2017 |