Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Der gefesselte Columbus", Gurlitt Verlag, Hardcover, 12 Lithografien von Oskar Kokoschka, ca.28 x 24 cm, Einband beschädigt, stark stockfleckig, Papier gebräunt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 10:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Oskar Kokoschka *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 10:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-