Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Zeichnung auf Papier, für Jacqueline herzlichst Paul Flora, datiert 24.8.2001, Passepartout Ausschnitt 18 x 21 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 12:02
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 12:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: