Künstler 20. Jhdt.
"Cafe Central, Wien I", datiert 10.1.87, Tusche auf Papier, Passepartout Ausschnitt 28,5 x 18,5 cm, gerahmt, verglast, Papier mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 12:03
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Künstler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 12:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |