Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Druckgrafik, signiert R. Hausner, die Nr.148/250, betitelt Penelope, datiert 1971, Ausschnitt 38,5 x 74 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 11:08
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-