Landkarte Bohemia Moravia Silesia Lusatia
Mulleri Wilandii, um 1740/50, Kupferstich, tlw. coloriert, 47 x 53 cm, gerahmt, verglast, Mittelfalz, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 11:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 11:19 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |