Hans Jörg Swetina *
(Graz 1923 geb.) "Kitzeck im August 1981", signiert H. Swetina, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 30,5 x 43 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 11:57
- Vyvolávací cena:
Hans Jörg Swetina *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 11:57 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |