Giuseppe Zigaina *
(Cervignano del Friuli 1924 -2015 Palmanova) Radierung, signiert Zigaina, betitelt, mit p. d. s. beschriftet, Plattengröße 58 x 46,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
19.10.2022 - 11:59
- Vyvolávací cena:
Giuseppe Zigaina *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.10.2022 - 11:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |