Historismus Konsoltisch
, um 1880, geschweifte, reich geschnizte Nussholzausführung, ca. 77 x 106 x 47 cm, starke Altersspuren, Platte beschädigt, Funierteile fehlen
24.10.2022 - 10:32
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Historismus Konsoltisch
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 24.10.2022 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |