Brillantsolitär 0,75 ct
Weißgold 750, Brillant 0,75 ct Brillant ausgeschartet, 4,1 g, österr. Einfuhrpunze 1965-2001øG4
30.05.2017 - 17:54
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitär 0,75 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.05.2017 - 17:54 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 23.05. - 30.05.2017 |