Brillantsolitär 0,20 ct (grav)
Weißgold 585, RW 51, 2,5 g, TragespurenøG3
24.10.2022 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 24.10.2022 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |