Altschliffbrillantsolitär ca. 0,45 ct
Weißgold 585, RW 62, 8,7 g, Tragespuren, Weitenänderungøg9
27.10.2022 - 10:01
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.10.2022 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |