Altschliffbrillant Solitär Ring ca. 0,55 ct
Weißgold 585, tlw. mattiert, RW 53, 19,5 gøg19
27.10.2022 - 10:02
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.10.2022 - 10:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |