Lucia Riccelli, MOVE ON #1, 2020
Graphit, Aquarell, Öl auf Papier, 44x56 cm
03.11.2022 - 18:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění - Díla mezinárodních a domácích umělců na podporu sdružení AUF AUGENHÖHE |
Datum: | 03.11.2022 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Albertina, Musensaal, Albertinaplatz 1, 1010 Wien |
Prohlídka: | 03.11.2022 |