Silvia Wichtl, WANN FAHREN WIR ENDLICH NACH ÖSTERREICH?, 2008
Aquarell, 40x50 cm, gerahmt
03.11.2022 - 18:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Aquarell, 40x50 cm, gerahmt
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce umění - Díla mezinárodních a domácích umělců na podporu sdružení AUF AUGENHÖHE |
Datum: | 03.11.2022 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Albertina, Musensaal, Albertinaplatz 1, 1010 Wien |
Prohlídka: | 03.11.2022 |