2 Broschen um 1900
Gold 580/Silber doubliert, Fuchskopfpunze, 2,6 g Silber 750, Löwenkopfpunze, 3,4 g, Imitationssteine
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.11.2022 - 15:26
- Vyvolávací cena:
2 Broschen um 1900
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.11.2022 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Linz |