Altschliffbrillant Ring, zus. 0,58 ct (grav.)
Weißgold 585, RW 56, 4,5 gøG4 Handarbeit
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
02.11.2022 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.11.2022 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |