Altschliffdiamant Ohrringe
Weiß/Rotgold 580, Fuchskopfpunze 1872-1922, zus. ca. 0,45 ct, 1,8 g øG2
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
02.11.2022 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliffdiamant Ohrringe
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.11.2022 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |