August Trummer *
(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium bei F. Hartin, A. Osterider und Ed. Walcher) Sitzende Frauenakte, handsigniert, datiert Trummer 21.6.85/19.4.84, Farbkreidezeichnung/Aquarell auf Papier, Blattgröße je 40 x 30 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.11.2022 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
August Trummer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Obrazy štýrských umělců |
Datum: | 07.11.2022 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Graz |