K. Schwartz, um 1900
Stillleben mit Blumen, Kaffeeservice, Apfel und Zwetschken, Öl auf Leinwand, 50 x 75 cm, gerahmt,
07.11.2022 - 10:21
- Vyvolávací cena:
K. Schwartz, um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.11.2022 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |